Treść strony

Skup złomu - złomowanie pojazdów

O nas

Firma MAWID powstała w 2005 roku jako przedsiębiorstwo w pełni rodzinne. Oznacza to, że w swojej pracy szanujemy takie wartości jak szacunek do każdego klienta czy dokładne przykładanie się do wykonywanych zadań. Działalność założona przez Wiesława Dekowskiego do dzisiaj święci liczne sukcesy w swojej branży.

Od 2005 roku firma prowadzi szeroką działalność na ogromnym rynku surowców wtórnych, znajdując się na szczycie wśród regionalnych firm tego rodzaju. Dodatkowo firma poszerzyła w 2011 roku swoją działalność o skup makulatury, będąc nielicznym odbiorcą surowców tego typu w regionie. Chociaż naszym zadaniem i głównym celem działań była na początku przede wszystkim działalność handlowa – skup i sprzedaż metali, przede wszystkim żelaznych – to po kilku latach zdecydowaliśmy się rozszerzyć swoje możliwości i uprawnienia.

Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu, stałemu przepływowi klientów i coraz większemu zainteresowaniu naszą ofertą także wśród prominentnych w naszej branży i działalności przemysłowców, mogliśmy poszerzyć ją o kolejne pozycje. Dzięki korzystnej dla nas decyzji wojewody wielkopolskiego, jako jedna z nielicznych firm możemy poszczycić się nadanymi nam uprawnieniami, które dają nam status pełnoprawnej stacji demontażu. Mamy dzięki temu możliwość wydawania swoim klientom legalnych zaświadczeń, koniecznych i niezbędnych w przypadku wyrejestrowania pojazdu. Był to całkowity strzał w dziesiątkę – lata doświadczenia, wykwalifikowana kadra pracowników znająca się na swojej pracy oraz indywidualne i niebanalne podejście do klienta sprawiło, że obecnie posiadamy bardzo rozbudowaną i silną sieć stałych dostawców i klientów. Mamy nadzieję, że wkrótce i Ty dołączysz do ich grona i będziesz całkowicie zadowolony ze świadczonych przez nas usług.