Treść strony

Skup złomu - złomowanie pojazdów

Nasza oferta

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu i poprzez profesjonalną, efektywną pracę naszych pracowników oraz traktowania firmy jako rodzinną inwestycję, możemy zaoferować swoim klientom o wiele więcej niż nasza konkurencja. Z tego względu w szerokim wachlarzu naszej oferty znajdziesz przede wszystkim takie usługi jak:

- skup oraz sprzedaż różnego rodzaju złomu metalicznego,
- profesjonalny i fachowy demontaż pojazdów mechanicznych, który potwierdzony jest stosownym dokumentem,
- przyjmowanie makulatury,
- przyjmowanie sprzętu RTV i AGD, którego utylizacja wymaga specjalnych zezwoleń,
- sprzedażą i dystrybucją części zamiennych do pojazdów mechanicznych, które pochodzą z recyklingu.


Nasza oferta jest rozległa i rozbudowana, a co najważniejsze, na każdy odłam naszej działalności posiadamy odpowiednie uprawnienia i zgody, wydane przez takie organy jak Urząd Województwa Wielkopolskiego. Dzięki temu możemy zaoferować swoim Klientom usługę w pełni kompleksową i przede wszystkim zgodną z prawem, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku przyjmowania artykułów gospodarstwa domowego, sprzętów radiowo – telewizyjnych czy oczywiście pojazdów mechanicznych poddawanych demontażowi.

Z racji szerokiego profilu naszej działalności stanowimy obecnie czołówkę firm tego rodzaju, świadcząc swoje usługi na terenie powiatów wrzesińskiego, słupeckiego oraz gminy Czerniejewo i gminy Witkowo. Ze swoją ofertą wychodzimy więc głównie do przedsiębiorców, firm i osób prywatnych z tego rejonu, świadcząc profesjonalne usługi, z jakich zadowolone są setki naszych stałych i nowych klientów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i fachowo, dostosowując się do jego potrzeb oraz możliwości dojazdowych. Tym samym w przeciwieństwie do wielu firm konkurencyjnych, jako jedni z nielicznych wychodzimy naprzeciw wymaganiom swoich klientów i oferujemy całkowicie bezpłatny dojazd do klienta w przypadku, gdy chodzi o:

- demontaż pojazdu
- skup złomu metalicznego (warunkiem jest jednorazowe zabranie większej ilości złomu)


Swoje usługi świadczymy od 2005 roku – jako Klientowi daje Ci to gwarancję, że znamy się na swojej pracy i potrafimy ją wykonać w sposób maksymalnie profesjonalny.